REGION: Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza na klimatyczną piesza wędrówkę – Magna Masuria

REGION: Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza na klimatyczną piesza wędrówkę

0

Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza na kolejne spotkanie w Krutyni, które odbędzie się już 29 kwietnia o godzinie 12:00. Tym razem planowana jest wędrówka szlakami pomiędzy wsią Krutyń a jeziorem Mokrym. Dystans wędrówki wynosi około 9 km i zajmie około 3-3,5 godziny, w zależności od tempa marszu oraz liczby przystanków.

Podczas wędrówki będziemy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach ruchowych, które zapewnią dodatkową porcję ruchu i zabawy. Zalecamy, aby zabrać ze sobą prowiant oraz wygodną odzież i obuwie sportowe, które zapewnią komfort podczas całej trasy.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich i całkowicie bezpłatne. Organizatorzy liczą na to, że wypadnie piękna pogoda, a uczestnicy będą mieli okazję cieszyć się wiosennym krajobrazem i przyrodą. Ważne, aby pamiętać, że ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy, które można dokonać na podstawie informacji podanych na plakacie zamieszczonym poniżej.

Koordynacja spotkania i pomoc w zakresie kijków zapewnia KGW Makówka Piecki, która jak zawsze służy radą i pomocą. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej przygodzie i dołączenia do wędrującej grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *