RESZEL: Zabiła nożem męża! Rozpoczął się proces Grażyny W. z Reszla – Magna Masuria

RESZEL: Zabiła nożem męża! Rozpoczął się proces Grażyny W. z Reszla

1

Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie w dniu 5 kwietnia 2022 r. przesłała do Sądu Okręgowego w Olsztynie akt oskarżenia przeciwko Grażynie W. oskarżonej o zabójstwo swojego męża.

Do zdarzenia tego miało dojść w dniu 17 lutego 2021 r. w jednym z domów w Reszlu. Według ustaleń prokuratora, Grażyna W. tego dnia miała zadać swojemu mężowi wielokrotnie uderzenia narzędziem tępym lub tępokrawędzistym w głowę oraz trzy ciosy nożem, w tym w klatkę piersiową, dokonując zabójstwa pokrzywdzonego.

Proces w tej sprawie rozpoczął się w dniu 3 sierpnia 2022 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Oskarżona w pierwszym dniu procesu nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i odmówiła złożenia wyjaśnień. W takiej sytuacji Sąd odczytał wyjaśnienia Grażyny W. złożone w trakcie postępowania przygotowawczego, a następnie rozpoczął przesłuchiwanie świadków.

Kolejne, najbliższe terminy rozprawy w tej sprawie to: 9 i 10 sierpnia 2022 r. o godz. 10.

1 thought on “RESZEL: Zabiła nożem męża! Rozpoczął się proces Grażyny W. z Reszla

  1. A czemu nie ma na ławie oskarżonych Reszelski ego Mops i Policji?! Ta rodzina prosiła o pomoc. Kobietę uniewinnić a wsadzić za kraty Policję i Mops.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *