SILNY PODMUCH WIATRU PRZEWRÓCIŁ PRZYCZEPĘ CIĘŻARÓWKI – Magna Masuria

SILNY PODMUCH WIATRU PRZEWRÓCIŁ PRZYCZEPĘ CIĘŻARÓWKI

1

Na drodze wojewódzkiej silny podmuch wiatru przewrócił przyczepę ciężarówki. Zdarzenie wyglądało groźnie ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

O tym jak groźne mogą być podmuchy wiatru przekonał się 40-letni kierowca ciężarówki, a mianowicie w piątek (14.01.2021) kilka minut przed godz. 10:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że na trasie Kętrzyn-Mrągowo na wysokości miejscowości Muławki pojazd ciężarowy ma leżeć w rowie.  Na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy ustalili, że na drodze wojewódzkiej W591 silny podmuch wiatru przewrócił na bok  przyczepą w której przewożony był ładunek w postaci styropianu. 40-letni kierowca miał naprawdę sporo szczęścia, że nic mu się nie stało. Droga na czas wyciągnięcia przyczepy z przydrożnego rowu i postawienia na koła była zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

1 thought on “SILNY PODMUCH WIATRU PRZEWRÓCIŁ PRZYCZEPĘ CIĘŻARÓWKI

  1. To jest do Majchrzaka ,nie mogę jemu publicznie odpowiedzieć ,blokuje moje komentarze,pozwala żeby ktoś mnie obrażał ,nie pisze prawdy a ja nie mogę odpowiedzieć .Ciekawe ile mu płacą????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *