Śmiertelny wypadek pod Srokowem – Magna Masuria

Tragiczna passa na drogach powiatu kętrzyńskiego niestety wciąż trwa. 28 stycznia doszło do kolejnego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła jedna osoba. Do tragedii doszło po godz. 6.00 na drodze powiatowej Łęknica – Srokowo.

– Kierujący citroenem 67 – letni mieszkaniec gminy Barciany nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo – informuje st. sierż. Anna Baluta z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Samochodem, oprócz kierowcy podróżowało troje pasażerów. Na miejsce natychmiast zadysponowano straż pożarną i trzy zespoły ratownictwa medycznego z Kętrzyna, Barcian i Węgorzewa. Pasażerka, 81 – letnia mieszkanka gminy Srokowo w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Kętrzynie z urazami m.in. kończyn, twarzy i klatki piersiowej. Niestety w szpitalu kobieta zmarła.

źródło: OSP Srokowo

Pasażer, 58 – letni mieszkaniec gminy Srokowo wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Kierowca doznał urazu klarki piersiowej i kończyn dolnych. Kierujący był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia bada kętrzyńska policja.

źródło:Gazeta w Kętrzynie

1 thought on “Śmiertelny wypadek pod Srokowem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *