W Kętrzynie zawiązało się koło Ruchu Narodowego – Magna Masuria

3 czerwca br., czteroosobowa grupa inicjatorów w obecności prezesa Oddziału Ruchu Narodowego w Olsztynie, Piotra Lisieckiego, zawiązano Koło Ruchu Narodowego w Kętrzynie. Prezesem Koła w Kętrzynie wybrany został Mateusz Lachowski.

Najbliższe kilkanaście dni poświęcimy na przeprowadzeniu kampanii prezydenckiej Krzysztofowi Bosakowi. Jednym z głównych zadań Koła będzie wielokierunkowe działanie na rzecz mieszkańców miasta i powiatu. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich sympatyków – nie tylko młodych – do aktywnego uczestnictwa w naszych działaniach, a informacje znajdą się na utworzonym niedawno profilu Facebook,

powiedział w rozmowie Mateusz Lachowski.

W dniu wczorajszym tj. 8 czerwca, odbyło się pierwsze robocze spotkanie Koła Ruchu Narodowego, które powiększyło się o grono kilkunastu osób. Wszyscy są związani z działalnością narodową i jak sami tłumaczą dla każdego z nich w sercu leży dobro naszej małej ojczyzny jakim jest Kętrzyn ale również dobro Polski. Zebrani, w większości młode osoby, zapoznały się ze statutem i programem Ruchu Narodowego. Również omówiono plan działania na najbliższy okres.

https://www.facebook.com/106348424446149/photos/a.108471170900541/108470420900616/?type=3&theater

10 thoughts on “W Kętrzynie zawiązało się koło Ruchu Narodowego

 1. Ojciec Tadeusz z synem Mateusz pragną rządzić miastem i biorą się ostro za politykę. W końcu gdzie pseudohisteryk pracuje – ostatnio u nas w Korszach w Domu Kultury ale Burmistrz Ryszard zrezygnował z jego usług i sie rozstał.

 2. Nareszcie to w Kętrzynie jest potrzebne .
  Bo na Prusy Wschodnie my Polacy przybyliśmy nie z własnej woli .
  Ale jeżeli tu mieszkamy to kultywowanie tradycji Narodowych jest naszym zaszczytem i obowiazkiem.
  „Jestem Polakiem więc obowiązki mam Polskie !!!”

 3. Brawo Tadeusz prowadź młodzież niech kultywuja wartości Narodowe.
  Być Polkiem to brzmi dumnie,nie zważaj na wszelkiego rodzaju … .
  Pozdrawia Cię „Solidarność 80 „.

 4. Tadeusz w czasach LO należał do ZSMP a teraz do Narodowców a w między czasie do „Korwina”. Prawidłowy postawa przyszłego emeryta?

 5. Jeżeli prawda to niezły obciach ,świat jest mały.
  Przecież to mlodziezowa przybodowka PZPR coś niesamowitego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *