W TRAGICZNYM WYPADKU ZGINĄŁ 18-LETNI PASAŻER – Magna Masuria

W TRAGICZNYM WYPADKU ZGINĄŁ 18-LETNI PASAŻER

0

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w którym zginał 18-letni pasażer.

W miniony piątek (06.08.2021) tuż przed godz. 19:00 oficer dyżurny kętrzyńskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Z przekazanych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło w rejonie miejscowości Kosakowo w gm. Srokowo gdzie pojazd uderzył w drzewo i są 4 osoby poszkodowane w tym 2 nieprzytomne. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze powiatowej N1725 trasa Barciany-Srokowo, w rejonie miejscowości Kosakowo gm. Srokowo kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 18-latek na prostym odcinku drogi z nieustalonych na chwile obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni później na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowało jeszcze trzech pasażerów. Niestety siedzący na tylnej kanapie 18-latek na skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Kierujący oraz pozostali pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Giżycku oraz Kętrzynie.  Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy.

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *