[ZAPOWIEDŹ] Licytacja dłużnika Roberta M. – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Licytacja dłużnika Roberta M.

29

Mówią, że karma wraca i do nas też wróciła – krótkim słowem wstępu. Dotarliśmy do dokumentu wystawionego przez Komornika Sądowego funkcjonującego przy Sądzie Rejonowym w Kętrzynie, gdzie na podstawie art. 953 Kodeksu cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-08-2021 o godz. 12:40 pod adresem: Sąd Rejonowy w Mrągowie I Wydział Cywilny, ul. Królewiecka 55, 11-700 Mrągowo, pokój 114, odbędzie się druga licytacja lokalu użytkowego należącego do dłużnika: Robert M. położonego przy Traugutta 7/17, w Kętrzynie. Suma oszacowania wynosi 149 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 99 400,00 zł.

Szczegóły licytacji oraz o długu tego dłużnika w najbliższy czwartek. Serdecznie zapraszam i upominam o kulturę wypowiedzi w komentarzach.

29 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Licytacja dłużnika Roberta M.

 1. I teraz mamy porównanie z redaktora info zrobiono potwora bo w 2016 roku nie stać go bylo 1000 zł na dziecko. Chciano go zniszczyć, a to dobry chlopak jest – pomocny i uczciwy. Polecam! A tutaj wychodzi szydło z worka i jeszcze samorządy maja czelność sponsorować gazetkę u tego dłużnika – brak słów.

  1. dzisiaj rzekomo redaktor info uratował życie pani, która dostała udaru na ul. Sikorskiego i nie robi poklasku, a robią z niego kryminalistę

 2. A dla ile osób jest dłużny jest kasy „Majcher”?
  A co na to samorządy opłacający artykuły u „Majchera” czy to jest w porządku?

 3. Do „powyższego wpisu” A ile ten człowiek wyrządził krzywdy dla ludzi?
  Pan Bóg tego złego człowieka jeszcze rozliczy.
  I jeszcze ta osoba kandydowała do Rady Miasta – trzeba mieć tupet.

 4. Z zażenowaniem się czyta w TK jakiś nowy cykl odgrzewanych kotletów pod nazwą „pisaliśmy o tym 5 lat temu”. Z tego co pamiętam to 5 lat temu była ostra nagonka na Wójta Kozyrę np. zadłużenie gminy i oczyszczalnia w środku miejscowości. Teraz na próżno szukać informacji w TK na temat zadłużenia Gminy Barciany czy działań związanych ze zmianą lokalizacji oczyszczalni…
  A teraz z innej beczki: miło by było gdyby władza zapytała się swoich mieszkańców od których pobiera podatki czy mieszkańcy chcą się dokładać do propagandowej gazetki, która trafia do nich „za darmo”

 5. I się narobiło u „Majchera” a tak to ile jest zadłużony ?
  A co z działką nad jeziorem w Pastarzewie gmina Reszel nabyta od Urzędu Gminy ?

  1. Orzecznictwo dość jednoznacznie wskazuje, że odpowiedzialność za negatywne komentarze nie może być ograniczona wyłącznie do bezpośredniego sprawcy naruszenia (tj. autora komentarza), a podstawą odpowiedzialności administratora jest w takim wypadku ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną w szczególności art. 14 oraz 15.

   Czyli redaktor info może pozwać „majchera” za obraźliwe komentarze na Tygodniku?

 6. na przykładzie Kętrzyna można stwierdzić, co znaczy wolność prasy, burmistrz daje ogłoszenia i prasa jest życzliwa

 7. krótko mówiąc redaktorTK to: osoba nieuczciwa żyjąca kosztem innych ( wspólnota), stronnicza ( dobrze pisze o Burmistrzu za ogłoszenia, ukrywajaca majątek i dochody ( Korsze), bez honoru ( pozwala na długi )

 8. Cyt.”Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kętrzynie Marek Nowak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-08-2021 o godz. 12:40 pod adresem: Sąd Rejonowy w Mrągowie I Wydział Cywilny, ul. Królewiecka 55, 11-700 Mrągowo, pokój 114, odbędzie się druga licytacja lokalu użytkowego należącego do dłużnika: Robert Majchrzak, położonego przy Traugutta 7/17, 11-400 Kętrzyn, dla którego Sąd Rejonowy w Kętrzynie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze OL1K/00036717/9.

  Mam pytanie dlaczego licytacja jest w Mrągowie?????

 9. Po pierwsze Pani Bierżyńska jest osobą publiczną A po drugie w moim komentarzu nie ma niczego co mogłoby godzić w godność tych osób których wspominam w komentarzu. Ja poprostu tylko pytam czy ktoś może zna kulisy sprawy i tyle.

 10. W pełni zgadzam się się p. Micelem, a po drugie ludzie przecież ten „biedny” redaktorek utrzymuje się „tylko z wolontariatu ojca czy teścia” bo już nie wiadomo….. To człowiek żenada!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *