WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZĘŚĆ III – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZĘŚĆ III

18

Minęło już ponad 25 godzin od chwili otwarcia jak się okazuje dwóch ofert. Pani Jolanta Bednarska z ramienia zamawiającego czyli Urzędu Miasta w Kętrzynie jest odpowiedzialna za prawidłowy przebieg oraz rozstrzygnięcie tego postępowania. Ciekawa sprawą jest, że bezpośrednio po godzinie 9.00 jak okazało się, że zamiast jednej oferty od Grupy WM z Olsztyna wydawcy Gazety Olsztyńskiej jest jeszcze jedna oferta.

Osoba odpowiedzialna za zapytanie ofertowe zniknęła z urzędu i pojawiła się dopiero po godzinie 12.00 . Pojechała w delegację – takiej informacji udzielano interesantom. Czy przez 3 godziny można dojechać z Kętrzyna do Olsztyna i wrócić z powrotem? Dlaczego niezwłocznie nie opublikowano informacji z otwarcia? Dlaczego nie ma ich do tej pory? To są istotne pytania na które będziemy starali się znaleźć odpowiedzi.

Żeby uniknąć spekulacji w interesie Urzędu jest opublikować informację z otwarcia ofert niezwłocznie po ich komisyjnym otwarciu. Każde inne działanie nasuwa oczywiste skojarzenia, co do uczciwości i transparentności tego postępowania. Wiele Urzędów Miast i Gmin na wszystko ogłaszają przetargi – aukcje elektroniczne – właśnie po to żeby było uczciwie. Czy będzie uczciwie w Kętrzynie w tym postępowaniu zobaczymy niebawem.

POPRZEDNIE CZĘŚCI:
Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie?
Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZEŚĆ II

18 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? CZĘŚĆ III

 1. Czyżby pracownicy UM byli po szkoleniach i otrzymali instrukcje?
  ……………… – Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie to mów , że nie piłeś, znajdą Ci dolary w kieszeni mów , że to pożyczone spodnie, a jak cie złapią na kradzieży za rękę mów, że to nie twoje ręka, jak cię złapią na wyjeździe do Olsztyna mów, że to nie ten Olsztyn , NIGDY SIĘ NIE PRZYZNAWAJ!!!!????

 2. Na obsługe prawną kancelarii Jakubowska, Kossakowska podobno też ustawili zapytanie ofertowe. Taka władza nam nastała.

 3. Ktos pisał na portalu, ze na audytora nie ustawili. Złamali prawo i nie ogłosili konkursu. Nepotyzm, Panie Niedziółka. Praca dla rodziny poza konkursem?

 4. Za usługi pani E. Seredyn Niedziółka płacił za swoje , czy z publicznych? Ile kasy miasto zapłaciło tej pani? Co wniosla dla miasta? Wladzo Ketrzyna dlaczego trwonisz nasze podatki?

 5. Wszystkie zapytania ofertowe powinny być dostępne publicznej wiadomości.
  Jak płacą mieszkańcy, niech mieszkańcy wiedzą, na co wydają pieniądze.

 6. Ryszard Niedziółka zwany burmistrzem opublikował na facebooku rozstrzygnięcie zapytania ofertowego. Mało to istotne dla mieszkańców miasta Kętrzyna. Mieszkańców interesuje dzierżawa przedszkoli w Kętrzynie Anecie Hornickiej byłej radnej powiatowej z ramienia PSL. Jaką zastosowano procedurę, czy zgodną z obowiązującym prawem? To jest ciekawe. Rysiek może z tego postępowania opublikował byś protokoły i inne dokumenty na swoim fejsie.

 7. Niedziółka Ryszardzie Henryku, może zamieścisz na swoim facebookowym koncie swoje zarządzenia o podwyżce czynszu dla mieszkańców Kętrzyna. Podniosłeś czynsze dla swoich wyborców. Podziękujemy ci wcześniej niż myślisz!!

 8. Panie Burmistrzu, prosilibyśmy jeszcze o zapytanie ofertowe na wybór kancelarii prawnej i konkurs na audytora. Te sprawy również chce pan przekazać do analizy przez odpowiednie organy?

 9. A najlepiej zaprosić do Miasta CBA i NIK, niech przeanalizują działania obu panów burmistrzów.
  Zobaczymy, kto będzie miał większe problemy? Pan Niedziółka i pan Wróbel, czy pan redaktor portalu.

 10. Hahaha! Jeszcze tego nie pisali! Nasi bohaterowie uchronili nas przed próbą wyłudzenia publicznej kasy przez redaktora portalu!
  Może medal trzeba byłoby im dać, albo lepiej – wysokie premie i nagrody! Nie zdziwiłbym się, gdyby tak się stało.
  To sie nazywa umieć zrobić coś z niczego! Kętrzyn ma w tym wysokiej klasy fachowców!

 11. Napisał pan:
  „My nie pozostawimy tej sprawy bez adekwatnej reakcji, oddamy sprawę do rozpoznania odpowiednim organom.
  Czy doszło do próby wyłudzenia środków publicznych? Czy ktoś próbował zastraszyć urzędników publicznych wydzwaniając do nich?”

  To pana słowa. Ale czy pan zdaje sobie sprawę, że w prokuraturze urzędniczka powie, jak było naprawdę, bo za fałszywe zaznania może siedzieć? Czy zdaje pan sobie sprawę, że przed sądem zeznania bedą złożone pod przysięgą?

  Więc jeżeli pan się wycofa, to oznaczać będzie, że nakryto pana na kolejnej próbie marotrawienia publicznej kasy…

 12. Panie redaktorze, głowa do góry! Dzięki za pana zaangażowanie i deptanie im po piętach, bo ta władza Kętrzyn zamieni w ruinę!

 13. Oferta W-M wstrzeliła się w punkt. Planowany budżet 6000 zł. Oferta W-M 5946, 46 zł. Miasto miało zajeb….farta! A może USTAWKA??

 14. To dopiero początek sprawy, myślę że sprawa ma podwójne dno i wystarczyłoby dokonać sprawdzenia pewnych urządzeń informatycznych a, ??? i co wtedy,??? Ciekawe, władza się nic nie boi, a powinna się BAĆ.

 15. A ja bym prosił na stronie facebook Burmistrza o szczegółowy harmonogram zdarzenia zatytułowanego: „Bezprecedensowa utrata przez Urząd Miejski Kętrzyn 14 milionów unijnego dofinansowania ulicy Ogrodowej i Górnej w Kętrzynie”.

 16. Pan redaktor, zdaniem burmistrza, podjął bezskuteczne próbę wyłudzenia publicznych środków. Pan burmistrz płacąc za raport o stanie miasta firmie zewnętrznej blisko 100 tys. zł skutecznie wyłudził publiczne środki? Oto jest pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *