WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie? – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie?

7

Przypadkiem trafiłem na zapytanie ofertowe: „Publikacja artykułów w prasie dotyczących projektów pn. „Zachowanie dziedzictwa kulturowego dzięki renowacji Zamku w Kętrzynie wraz z jego otoczeniem”. Od razu pomyślałem, że jest to dobre zapytanie ofertowe wpasowujące się w tematykę Naszej Małej Ojczyzny na info-Kętrzyn24.pl. Niestety czytając treść zapytania ofertowego mogę stwierdzić w osobistym odczuciu, że jest to ustawiony przetarg pod jeden tytuł prasowy.

W zapytaniu ofertowym możemy przeczytać: „artykuł będzie publikowany w prasie o zasięgu lokalnym obejmującym zakresem, co najmniej powiat kętrzyński o minimalnym nakładzie 15 tysięcy egzemplarzy”. Kto w Powiecie jest w stanie wydrukować tyle egzemplarzy gazety? Patrząc na pojawiające się tytuły prasowe prawie wszystkie nie spełniają postawionego wymagania. Ani Nowiny Północne, ani Gazeta w Kętrzynie, czy Gazeta Olsztyńska nie spełniają tego warunku. Kto spełnia ten warunek? Redakcja „Wiadomości Lokalnych”, która rzekomo wydaje 23,5 tysiąca egzemplarzy gazety w jednym nakładzie. Kim jest redaktor tej gazety? Na te pytanie wszyscy państwo znają odpowiedź.

Czy tym razem ponownie wygra redaktor, który nie potrafi podać prawdy nawet przed Sądem? Przekonamy się o tym we wtorek 27 kwietnia.

7 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Kolejny ustawiony przetarg przez Urząd Miasta w Kętrzynie?

  1. Typowe dla Wróbla. On inaczej nie umie. Jak dawać zarobić komuś, to mieć z tego korzyść. Oni jemu dają zarabiać, a on im trzepie propagandę. Taki układzik!

  2. Ponoć w drukarki sami się śmieją z Majchera że na gazetce ma napisane 23,5 tysia, a rzeczywiscie puszcza w obieg 5 tysia
    Panie Wróbel może w końcu kontrola? Albo panie Kochanowski?
    Czy kaska poszła i się dzielita?

  3. Ustawiane konkursy na komendanta straży miejskiej, dla Katarzyny Rudnik posadka w ratuszu. Ustawiane konkursy na prezesów spółek dyrektorów jednostek. Oddanie w dzierżawę Pani Hornickiej przedszkoli prywatnych. Zlecenie kancelarii olsztyńskiej Jakubowskiej i Mossakowskiej obslugi prawnej. Audyty I raporty też dla zaufanych. Propaganda oddana Spółdzielni mieszkaniowej kierowanej przez Książka i Pani Majchrzak .

  4. Dla Kozłowskiej to nawet konkursu nie ustawili, oni to nie zorganizowali. Od razu na posadke z dotychczasową skarbniczą pensyjką.

  5. Kochanowski i Wróbel to jedna spółka i na nich trzeba puścić kontrol bo to co się dzieje to istna tragedia ale ludzie nie długo zaczną wszystko ujawniać bo widzą co się dzieje ci mają z nimi styczność , przyjechał tir z paczkami dla dzieci na święta a sami sobie wybierali co chcieli co im pasowało i wywozili do domów a są osoby co to widzieli i robili zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *