Wspólne śniadanie i program na żywo Radia ZET z Kętrzyna – Magna Masuria

Wspólne śniadanie i program na żywo Radia ZET z Kętrzyna

1

We wtorek, 7 września, do Kętrzyna zawita „Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET”. Wspólnie z dziennikarzami stacji będzie można nieodpłatnie zjeść ciepłe, pożywne śniadanie i razem z nimi współtworzyć poranny program radiowy.

Śniadaniowe miasteczko Radia ZET powstanie przed Kętrzyńskim Ratuszem. O 5:30 słuchaczy audycji „Dzień Dobry Bardzo”, wprost z plenerowego studia emisyjnego, przywita jej gospodyni – Agnieszka Kołodziejska. A już od 6:00 będzie można zjeść z nią śniadanie i wziąć udział w tworzeniu jednego z najpopularniejszych porannych programów radiowych w Polsce.

Zestawy śniadaniowe na dzień dobry bardzo będą serwowane do godz. 10:00. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie: zarówno zwolennicy kuchni vege, preferujący posiłki mięsne, czy posiłki na słodko. W menu polska klasyka śniadaniowa z parówkami, kiełbaskami, serami, czy jajecznicą oraz bardziej wykwintne dania. Będzie można także skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję „Dzień Dobry Bardzo”, a wszystko popić aromatyczną kawą.

„Prowadzenie programu poza studiem radiowym ma swój niepowtarzalny urok. To okazja do bezpośredniego spotkania i rozmów ze słuchaczami, które nadają audycji zupełnie inny wymiar. Z niecierpliwością czekam na mieszkańców Olsztyna. Przy okazji gorąco polecam autorskie śniadania – które przygotowaliśmy dla Was z Robertem Karpowiczem. Nie zdradzę jednak szczegółów. Trzeba przekonać się samemu, co wykombinowaliśmy. Do zobaczenia i usłyszenia już we wtorek!” – mówi Agnieszka Kołodziejska.

Mieszkańcy Kętrzyna będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko za darmo posilić się w drodze do pracy czy szkoły, ale też podpatrzeć, jak wygląda praca radiowców od kuchni – zobaczyć mobilne panoramiczne studio emisyjne, wóz satelitarny, czy porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z dziennikarzami Radia ZET.

Kętrzyn jest jednym z dziesięciu miast, które jesienią odwiedzą dziennikarze Radia ZET w ramach swojej śniadaniowej trasy.

Biuro prasowe Radia ZET

1 thought on “Wspólne śniadanie i program na żywo Radia ZET z Kętrzyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *