Z OSTATNIEJ CHWILI: Dachowanie w Solance – Magna Masuria

Komenda Powiatowa PSP w Kętrzynie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej DW 650 na odcinku Solanka-Srokowo. Tragiczne warunku na drodze spowodowały, że samochód wpadł w poślizg i dachował. Autem podróżowały dwie osoby, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Droga jest już przejezdna.

Przypominamy, że na trasie Kętrzyn-Węgorzewo panują ciężkie warunki drogowe. Jest ślisko, a droga nie jest posypana solą czy piaskiem, o czym pisaliśmy we wcześniejszym artykule:

3 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Dachowanie w Solance

  1. W końcu Dyczkowski niech sie weźmie do pracy. Jak sięgnąć pamięcią miał sie dobrze za czasów komuny i obecnych czasów. Strach jest jeździć drogą z Kętrzyna w kierunku Węgorzewa. Przykład dnia dzisiejszego.

  2. … przyjedzie drogówka, stwierdzi „niedostosowanie prędkości do warunków na drodze” , wystawi rachunek na kilka tysi dla kierowcy zgodnie z nowym taryfikatorem, a ci co odpowiadają za tą drogę nawet się nie dowiedzą, że ktoś stracił zdrowie i majątek… Jak ktoś pisał pod wcześniejszym artykułem: czasy się zmieniają, a drogi dalej śliskie i nikogo to nie obchodzi. Płacimy podatki, datki i co tam chcecie, m.in. i na te drogi – ludzie zacznijmy ścigać nadzorców tych dróg – co na to POLICJA, starosta i inni mądrzy?.. Panie redaktorze – czy poszkodowany może pociągnąć do odpowiedzialności odpowiedzialnych za tą drogę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *