[Z OSTATNIEJ CHWILI] Pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Kętrzynie? – Magna Masuria

[Z OSTATNIEJ CHWILI] Pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Kętrzynie?

9

Z nieoficjalnych doniesień dowiedzieliśmy się o pierwszej ofierze śmiertelnej wynikającej z zakażenia koronawirusem. Osoba ta mimo podpiętego respiratora zmarła. Na ten moment nie znamy szczegółów sprawy.

Informacja nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Szpital Powiatowy w Kętrzynie jak i Starostwo Powiatowe w Kętrzynie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

9 thoughts on “[Z OSTATNIEJ CHWILI] Pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Kętrzynie?

  1. Jeśli jest prawdą, że obecny starosta Michał Kochanowski wyraził zgodę na zamianę Szpitala Powiatowego w Kętrzynie na „Szpital Jednoimienny – dla pacjentów z Covid 19” to po wygaszeniu pandemii wątpliwe , że Szpital Powiatowy powróci do pierwotnego stanu. Obecnie jest problem z lekarzami, pielęgniarkami to co będzie później?

  2. Zmarły był pracownikiem jednej ze spółek miejskich. Dyletant zarządzający spółką uparł się, by go zwolnić w zasadzie bez powodu, bo mu się człowiek nie podobał. Nie zdążył. Mam nadzieję, że karma wróci do mobbera.

  3. Albo Pan udaje ,albo Pan nie wie Niedziolka na tym Stanowisku zatrudnił swego Z-ce z czasu jak pełnił obowiązki Starosty,właśnie Michala Krasińskiego -politologia.

  4. To Michał Krasiński jest teraz współpracownikiem Ryszarda Niedziółki? A dlaczego nie jest z Hećmanem?? Przecież on go wszystkiego wyuczył?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *