[ZAPOWIEDŹ] Kochanowski publicznie powiedział nieprawdę? – Magna Masuria

Na kwietniowym LIVE Michała Kochanowskiego poruszyliśmy temat wysokich zarobków obecnego dyrektora Szpitala Powiatowego w Kętrzynie. Kochanowski na LIVE powiedział: „Dyrektor Szpitala Powiatowego w Kętrzynie zarabia średnio tyle, co dyrektorzy innych placówek zdrowotnych w naszym województwie”. Jak mają się zarobki dyrektora Glinki do zarobków dyrektorów innych szpitali w województwie warmińsko-mazurskim? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do potężnych szpitali w Ełku i Olsztynie oraz do kilku placówek o podobnej wielkości personelu w okolicy.

Jak wyglądają zarobki dyrektorów różnych szpitali w województwie w porównaniu do zarobków dyrektora Szpitala Powiatowego w Kętrzynie? Na te i inne pytania odpowiemy w najbliższy czwartek.

4 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Kochanowski publicznie powiedział nieprawdę?

  1. Najpierw niech w tym pseudo szpitalu naucza się k czuć ludzi a nie uśmiercają. Później można porozmawiać o wynagrodzeniu dla Dyrektora przez duże D a nie dzbana jak pan Glinka.

  2. To ten lewak jest jeszcze Dyrektorem Szpitala ,okręcił młodego Kochanowskiego i ciągnie kasę, a co na to Zarząd Powiatu oraz Rada Powiatu?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *