Zmiany w kętrzyńskim Urzędzie Miasta [FELIETON POSESYJNY] – Magna Masuria

Zmiany w kętrzyńskim Urzędzie Miasta [FELIETON POSESYJNY]

17

Na październikowej Sesji Rady Miasta radni podjęli dwie uchwały. Jedna z nich dotyczyła odwołania dotychczasowego Skarbnika Miasta – panią Iwonę Kozłowską – oraz powołanie nowego Skarbnika – panią Kamilę Wybraniec. Radni podziękowali za współprace z dotychczasowym skarbnikiem i liczą na udaną współpracę z nową osobą powołaną na te stanowisko.

Zmiana miejskiego skarbnika nie jest jedyną zmianą. W kuluarowych rozmowach z miejskimi radnymi dowiedzieliśmy się, że doszło do kilku zmian personalnych w Urzędzie Miasta. Na stanowisko Sekretarza Miasta powołano panią Halinę Kuriata, pani Iwona Kozłowska została przeniesiona ze stanowiska skarbnika na audytora wewnętrznego. Z Urzędem Miejskim w Kętrzynie prawdopodobnie pożegna się Katarzyna Rudnik oraz Daria Zecer, lecz do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji. Pełniącą obowiązki pani Zecer przejęła na chwilę obecną pani Kopeć.

Z czego wynikają roszady personalne w Urzędzie Miasta, powodów nie podano. Można jedynie snuć domysły, ale to nie jest w naszej gestii. Znając inne kętrzyńskie portale zapewne mielibyśmy ułożoną już nieprawdziwą historyjkę.

17 thoughts on “Zmiany w kętrzyńskim Urzędzie Miasta [FELIETON POSESYJNY]

 1. Jak widać Majchrzak w formie. Znowu pisze sam ze sobą. Chyba leki dla tego barana się skończyły, albo sra w gacie, że w radzie kwas się pojawił, a nowy skarbnik nie da mu już tak łatwo kasy.

  1. Robert Majchrzak powinien pracować w Urzędzie Miasta jako specjalista do spraw finansów. Kto jak kto ale on to dobiero zna się na finansach i biuletyn by poprowadził.

 2. Źle chyba jest w tym urzędZie miasta. Rysiek nie ma wyjścia musi już korzystać z kadr z którymi pracował Hećman. Kamila Wybraniec uważaj na Ryśka dzisiaj proponuje ci pracę a jutro ….?

 3. Prawdziwy przyjaciel to nie ten, kto osusza łzy twoje, Niczm jak Drapieżne lwy Tołstoje, ale ten, kto nie pozwala ci ich wylewać, innym zabrania się z Ciebie wyśmiewać E. F. Teixeira & Zeroo Cool..

  1. Kto wie dlaczego Iwona Kozłowska zrezygnowała ze stanowiska skarbnika miasta Kętrzyn? Dziwne to żeby skarbnik zrezygnował z funkcji w trakcie trwania kadencji burmistrza.

   1. Nie ma w tym nic dziwnego,czy zrezygnowała czy Pan Burmistrz z niej zrezygnowal.
    To jest prerogatywa Burmistrza z kim chce współpracować a z kim nie.

    1. A ja uważam że sprawa ma jednak drugie dno. Z czasem wyjdzie na jaw przyczyna rezygnacji Iwony Kozłowskiej. Może już ktoś wie?

 4. A kiedy Pan redaktor zainteresuje się Spółdzielnią Mieszkaniową. Czas najwyższy!!
  Członkowie spółdzielni tworzą spółdzielnię, a Arkadiusz zlikwidował stanowisko kadrowej i zlecił dla podmiotu zewnętrznego prowadzenie kadr. Dziwna i nie jasna cała sprawa. Czas się przyjrzeć dokładnie pracy Arkadiusza.

 5. Rysiek jakie zmiany tym razem planujesz zdalnie? Na sesji mówiłeś że do zmian już przywykłeś ? Proponuję żebyś tak zmienił Burmistrza Miasta Kętrzyn.

 6. A jak tam Halinka Kuriata nowa sekretarz miasta żona lokalnego działacza PIS, ogarnęła już stanowisko? Oj Halinka, że ty zdecydowałaś się na taką krótkotrwałą współpracę z Ryśkiem ?

 7. Gmina Miejska Kętrzyn, to nie jest prywatny folwark burmistrza. Burmistrz ma działać w interesie mieszkańców a nie załatwiać stanowiska dla członków swojej grupy wyborczej. Jego uległość w stosunku do zastępcy burmistrza i prezesika spółdzielni jest podejrzana i szkodliwa dla miasta.
  Zamiast Burmistrza mamy trzech rządzących? Czyli K. W. N.

  Członek powołany przez burmistrza do rady doradczej biznesu, poprzedni prezes Warmii zlikwidował Warmię. Drugi z burmistrzowskiej rady biznesu, ten z byłego Farela zapowiedział likwidację zakładu w Kętrzynie. Trzeci, prezesik ze spółdzielni kupuje za pieniądze członków używane kamery dwukrotnie przepłacając.
  Młodzi wyjechali a Nie-burmistrz zamiast przedszkola buduje dom dla staruszków.
  Czy chcemy takiej przyszłości Kętrzyna? Dzieci wyjadą. Staruszkowie bez dzieci i wnuków. NIe będzi się miał kto nimi opiekować, więc burmistrz odda ich do domu dla staruszków?

  Jeśli nie chcemy , to odwołajmy burmistrza w referendum dopuki mamy jeszcze czas

  *K.W.N. to skrót od nazwisk,
  lub jak mówią niektórzy;
  Komitet Wykonawczy Nieudaczników

 8. A może trzeba zaproponować kontrolę Inspekcji Pracy – polecam bo to by dużo wyjaśniło z moich wiadomości, jeszcze wskażę inne zakłady……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *