MRĄGOWO: Policja odizolowała sprawcę awantury domowej – Magna Masuria

MRĄGOWO: Policja odizolowała sprawcę awantury domowej

0

Policjanci zatrzymali awanturnika, po tym jak zachowywał się agresywnie wobec swojej żony. 65-letni mężczyzna był pijany. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. To kolejny taki przypadek, kiedy policjanci interweniowali, aby odizolować sprawcę przemocy domowej.

W poniedziałek (30.05.2022r.) przed godziną 17.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji został powiadomiony o awanturze domowej w jednej z rodzin na terenie powiatu mrągowskiego.

Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Gdy weszli do mieszkania, kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że jej mąż pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, podczas której zaczął tłuc talerze, szarpać ją, ubliżać i grozić, że ją zabije. Jak się okazało takie zachowania w jej domu trwały około rok, jednak wstydziła się zgłaszać ten fakt na policji. Dzięki rozmowie z policjantami 57-letnia kobieta zdecydowała się złożyć oficjalne zawiadomienie o przestępstwie, a rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. W środę (01.06.2022r.) Prokurator Prokuratury Rejonowej w Mrągowie zastosował wobec agresora środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazu natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *