PRIMA APRILIS: Najciekawsze żarty w historii? – Magna Masuria

PRIMA APRILIS: Najciekawsze żarty w historii?

0

Prima Aprilis to tradycyjny dzień żartów i psikusów, który obchodzony jest w wielu krajach świata. Każdego roku media, firmy i osoby prywatne próbują zaskoczyć innych ludzi dowcipnymi pomysłami. Oto kilka przykładów niezwykłych żartów na Prima Aprilis z przeszłości:

Google Nose – w 2013 roku Google ogłosiło wirtualną usługę „Google Nose”, która pozwalała użytkownikom przeszukiwać internetowe treści za pomocą węchu. W rzeczywistości była to tylko żart, ale wiele osób uwierzyło w jego autentyczność.

Airbnb w kosmosie – w 2019 roku Airbnb ogłosiło, że udostępni miejsca noclegowe na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). W rzeczywistości, był to tylko zabawny żart, ale wzbudził wielkie zainteresowania wśród ludzi.

Burger King Whopper dla leworęcznych –  w 1998 roku znana wszystkim sieciówka fast fodów Burger King ogłosiła, że wprowadza nową wersję swojego popularnego burgera, Whoppera dla leworęcznych. Burger miał zawierać te same składniki, co standardowa kanapka, natomiast miały być one obrócone o 180 stopni. W dniu premiery tysiące ludzi pytało właśnie o tę kanapkę. Okazało się, że to tylko kawał i żart związany z okresem Prima Aprilis.

Ryanair bez foteli – w 2018 roku Ryanair ogłosiło, że będzie latał bez foteli w samolotach, co pozwoli na zwiększenie liczby miejsc dla pasażerów. Oczywiście, było to tylko żart, ale wiele osób uwierzyło w jego autentyczność.

YouTube zamknięty na 10 lat – w 2013 roku YouTube ogłosił, że po dziesięciu latach, zamknie swoją stronę na okres jedenastu lat, i że będzie wyłaniać zwycięzców z dostępnych filmów. Był to oczywiście kawał na Prima Aprilis.

Te i wiele innych zabawnych żartów robią w czasie Prima Aprilis, aby zaskoczyć i rozbawić ludzi. Warto jednak pamiętać, że nie każdy będzie miał poczucie humoru na punkcie Prima Aprilis, dlatego najlepiej stosować żarty z umiarem i z rozwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *