Znak Zodiaku: Baran – charakterystyka – Magna Masuria

Znak Zodiaku: Baran – charakterystyka

1

Osoby, które urodziły się między 21 marca, a 19 kwietnia są spod znaku Barana. Jakie są Barany? Co lubią? Co ich charakteryzuje? W poniższym artykule dowiedzą się państwo co gwiazdy mówią o osobach urodzonych ze znakiem Barana.

CHARAKTER

O osobach urodzonych pod tym znakiem Zodiaku mówi się, że mają rozwinięte umiejętności przywódcze i negocjacyjne. W życiu kierują się zdrowym rozsądkiem i starają się twardo stąpać po ziemi.

Nie oznacza to jednak, że nie są spontaniczni i muszą mieć wszystko zaplanowane. Barany z reguły wolą w życiu zapobiegać, niż później martwić się, więc każdą decyzję życiową skrupulatnie przemyślą. Osoby urodzone pod tym znakiem Zodiaku potrafią być uparte i są bardzo pracowite. Przez to najlepiej czują się, prowadząc własny biznes albo pracując na swoje nazwisko.

Barany mają to do siebie, że rzadko zmieniają zdanie i bronią swoich wartości oraz decyzji. W niektórych sytuacjach może to być dosyć irytujące dla ich bliskich, którzy często zarzucają Baranom brak elastyczności.

ŻYCIE TOWARZYSKIE

Barany zdecydowanie stawiają na jakość, a nie na ilość – i dotyczy to także przyjaciół. To lojalni przyjaciele i partnerzy, którzy wolą pracować nad relacjami, niż je nagle ucinać. Barany mają kilka bliższych osób, z którymi trzymają się od lat. Nie mają problemów z poznawaniem nowych ludzi, ale starzy przyjaciele wywołują u nich miłe wspomnienia i sentyment.

Przyjaciele cenią w Baranie to, że jest życiowy i zawsze skłonny do pomocy. Może nie jest tak, że pierwszy się wyrwie, żeby kogoś w czymś wyręczyć, ale nigdy nie odmawia. Nie szuka też poklasku i uznania – jak pomaga, to tak, że mało kto o tym wie.

ŻYWIOŁ

Baran jest pierwszym znakiem Zodiaku, wraz ze Strzelcem i Lwem zalicza się do znaków ognia, który stoi za siłą osób urodzonych pod tym znakiem Zodiaku. Żywioł Baranów doskonale obrazuje ich charakter, potrafią być impulsywni, zdecydowani, ale też zawzięci w swoich przekonaniach. W znaku Barana znajduje się dom dzienny Marsa, dlatego znakowi temu odpowiada kolor czerwony, spośród metali żelazo, kamień zaś ametyst.

1 thought on “Znak Zodiaku: Baran – charakterystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *