GIŻYCKO: Monika Fedusio Siatkarką Sezonu 2022/2023 – Magna Masuria

GIŻYCKO: Monika Fedusio Siatkarką Sezonu 2022/2023

0

Monika Fedusio z Giżycka, kapitanka drużyny Grot Budowlanych Łódź, została wybrana Siatkarką Sezonu 2022/2023. W trakcie gali Polskiej Ligi Siatkówki, która odbyła się we wtorek, ogłoszono najlepszych zawodników w kraju, a wśród kobiet to właśnie Fedusio zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. Jej drużyna zajęła trzecie miejsce w tegorocznej kampanii TAURON Ligi.

Monika Fedusio nie kryła swojego zadowolenia z osiągnięcia i wyraziła wdzięczność wobec całego zespołu. Podczas gali Polskiej Ligi Siatkówki podzieliła się swoimi uczuciami, podkreślając pracę i zaangażowanie koleżanek z drużyny. Wyrazem uznania dla ich wysiłku było zajęcie trzeciego miejsca w TAURON Lidze.

– Docenienie samej siebie nigdy nie należało do najłatwiejszych. Myślę, że dużą robotę wykonali ludzie, którzy są wokół mnie. Wspierają to, co robię. Naprawdę są dla mnie nieocenieni i myślę, że takie wyróżnienie pcha do przodu. Szczerze nie chciałam się zwalniać z treningu, żeby odebrać tę nagrodę, bo trening po prostu jest dla mnie ważniejszy. Jutro gramy mecz towarzyski i z tyłu głowy miałam myśl, że to chyba nie jest odpowiedni moment na wyjazd, ale finalnie było warto. Takie wydarzenie zapamiętam na bardzo długo – powiedziała siatkarka po gali dla polsatsport.pl

Sukces Moniki Fedusio jest godny uznania. To doskonały przykład dla innych sportowców z Giżycka i inspiracja do dążenia do celu pomimo trudności. Życzymy Monice Fedusio dalszych sukcesów oraz całej drużynie Grot Budowlanych Łódź powodzenia w kolejnym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *