PODSUMOWANIE TYGODNIA: 7-13.09.2020 – Magna Masuria

Witamy ponownie w naszym cotygodniowym formacie “PODSUMOWANIE TYGODNIA”, w poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w poprzednim tygodniu. Jest to nowy format, który będzie nam towarzyszył w każdy poniedziałek. Poniżej w skrócie przedstawimy każde ważniejsze wydarzenie jakie miało miejsce w Powiecie Kętrzyńskim, niektóre z nich opisaliśmy w szerszych artykułach.

9 WRZEŚNIA odbyła się II runda Wojewódzkiego Pucharu Polski. Udział w nich brały 4 zespoły z Powiatu Kętrzyńskiego: Granica Kętrzyn, MKS Korsze, Orlęta Reszel oraz Jurand Barciany. Do trzeciej rudny awansowała jedynie Granica Kętrzyn. Szczegóły i wyniki w linku poniżej:

WPP:II runda[WYNIKI]

10 WRZEŚNIA do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie dotarł nowy ambulans sfinansowany ze środków przekazanych przez Miasto Kętrzyn. Również tego samego dnia odbyła się XXIX Sesja Rady Miasta w Kętrzynie, której jednym z głównym punktów było odrzucenie uchwały o ograniczeniu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. Więcej artykułów dotyczących sesji znajdą państwo poniżej:

XXIX Sesja Rady Miasta w Kętrzynie [PODSUMOWANIE]
Czy burmistrz znowu mówi nieprawdę? [ARTYKUŁ POSESYJNY]
Nie będzie ograniczenia sprzedaży alkoholu w Kętrzynie [ARTYKUŁ POSESYJNY]
Radni przyjrzą się działaniom Prezesa KTBS? [ARTYKUŁ POSESYJNY]
Ile kosztuje mieszkańców Kętrzyna Telewizja KTK?[ARTYKUŁ POSESYJNY]
Bezprawne działanie Prezesa Książka? [ARTYKUŁ POSESYJNY]

11 WRZEŚNIA odbyła się w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Kętrzynie debata, której tematem była analiza słabych i mocnych stron lokalnej edukacji.

12 WRZEŚNIA odbyły się rozgrywki ligowe, w których brały udział wszystkie nasze lokalne zespoły. Wyniki oczywiście na naszej stronie internetowej:

PIŁKARSKI WEEKEND: IV liga, Okręgówka, B-klasa

Również serdecznie zapraszamy do sprawdzania pozostałych działów systematycznie tworzonych na naszej stronie:

1. Kultura w dłoni – gdzie mogą Państwo przeczytać recenzje książek, gier, komiksów, filmów i seriali,
2. Nasza Mała Ojczyzna – gdzie odwiedzamy różne ciekawe miejsca na terenie Mazur, a szczególnie w okręgu Wielkich Jezior Mazurskich
3. LifeStyle – gdzie dietetyk kliniczny Joanna Bazydło prezentuje nam różnego rodzaju zagadnienia dietetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *